23.2 C
New York
Tuesday, May 28, 2024

Buy now

Nëna e Beatrix Ramosaj një bombë në plazh

- Advertisement -

Dikur njihej si motra e Albërie Hadërgjonaj, që i rrinte përherë në krah këngëtares së njohur.

Antigona Ramosaj gjithmonë e ka përkrahur dhe mbështetur motren e saj, Albërijen, e cila ka karrierë të gjatë në muzikë, shkruan “Kosovarja”.

Antigona më tepër njihet si nëna e dy këngëtarëve të talentuar, Beatrix e Alban Ramosaj.

Ndërkohë, vetë e ëma e këngëtarëve të njohur po duket bombë në plazh.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit