31.7 C
New York
Tuesday, June 25, 2024

Buy now

Në gjendje jo të mirë shëndetësore – konkurrentja e Ferma VIP bie në tokë gjatë realizimit të një sfide

- Advertisement -

Xhesika Polo dhe Himena Sherifi ishin dy fermeret më pak të preferuara të publikut.

Me këtë rast, ato u përballën me një sfidë, e cila siç u pa nuk shkoi edhe aq mirë.

Bukuroshja nga Kosova pati një atak paniku pasi në një moment shihet duke rënë në tokë.

Foto: Screenshot/YouTube

Asaj iu afruan menjëherë fermerët e tjerë duke i dhënë ndihmën e parë.

Gjendja shëndetësore e Himenës tani është mirë falë edhe kujdesit të mjekëve.

Foto: Screenshot/YouTube

Himena ndryshe ka qenë pjesë e edicionit të parë të Big Brother VIP Kosova.

Ajo mori vëmendje të madhe gjatë kohës që ishte brenda, ndonëse qëndroi për një kohë të shkurtër.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit