9.3 C
New York
Saturday, April 13, 2024

Buy now

Në ditët e fundit të shtatzënisë– Kiara Tito duket se ka gjithçka gati për të voglën e saj

- Advertisement -

Kiara Tito është në ditët e fundit të shtatzanisë së saj.

Ajo dhe Luizi duket se kanë çdo gjë gati për të mirëpritur në jetë vogëlushen e tyre.

Kiara ka treguar pjesë nga rrobat e para për vogëlushen e tyre.

Veshjet e para të një fëmije janë gjithmonë të veçanta, dhe videot e ndara nga Kiara reflektojnë këtë emocion, duke treguar zgjedhje të rrobave të buta, me ngjyra të ngrohta.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit