31.7 C
New York
Tuesday, June 25, 2024

Buy now

Në dasmën e Urimit e Alisës, nuk munguan ish-banorët e Big Brother

- Advertisement -

Çifti i lezetshëm i edicionit të parë të Big Brother VIP Kosova, Alisa dhe Urim, u martuan mbrëmë.

E shoqërinë që e krijuan brenda mureve të Big-ut, e mbajtën edhe jashtë.

Bëhet fjalë për Gresën e Melisën, që ishin të thirrua në kurorëzimin e dashurisë së çiftit.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit