22.7 C
New York
Thursday, July 18, 2024

Buy now

Ndizet atmosfera në aeroportin “Nënë Tereza”, tifozë dhe turistë ia nisin valles

- Advertisement -

Tifozë të Kombëtares dhe turistë të huaj kanë ndezur atmosferën në aeroportin “Nënë Tereza”.

Teksa bëhen gati për të udhëtuar drejt Gjermanisë për të ndjekur ndeshjet e Kombëtares dhe jo vetëm, tifozët shqiptarë ja kanë marrë valles në mes të aeroportit.

Këto pamje kaq elektrizuese i ka shpërndarë në rrjetin social “Facebook” edhe kryeministri i vendit Edi Rama, duke e cilësuar si superfestë atmosferën e krijuar në aeroport.

“Superfestë në aeroportin “Nënë Tereza” nga tifozë të Kombëtares e turistë të huaj”, shkruan kryeministri Rama.

VIDEO

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit