23.2 C
New York
Tuesday, May 28, 2024

Buy now

Ndahet pas 20 vitesh çifti i njohur

- Advertisement -

Elizabeth Gutierrez është ndarë përfundimisht me William Levy, dhe këtë herë, nuk ka kthim prapa.

Elizabeth deklaroi ndarjen nga William në intervistën ekskluzive të sinqertë dhe emocionale për HOLA!, në të cilën ajo shprehu disa nga arsyet që e shtynë të mbyllte këtë kapitull me yllin e njohur të telenovelës.

“Aktualisht nuk jemi bashkë. Nga ana ime, nuk ka qenë kurrë për mungesë dashurie, thjesht mendoj se nuk jam e njëjta vajzë që isha 20 vjet më parë që ai takoi. Ajo që duam në këtë moment është ndryshe. Do ta dua gjithmonë, do t’i uroj gjithmonë më të mirat dhe siç e kam thënë gjithmonë, duke qenë me mua apo jo, dua ta shoh të lumtur”, tha Elizabeth.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit