12.2 C
New York
Sunday, June 4, 2023

Buy now

Mustafa: Kurti mashtrues tipik

Mustafa në një postim në Facebook shkruan se Ditën Ndërkombëtare Kundër Homofobisë, Bifobisë dhe Transfobisë postimin e Kurtit në Twitter e mospostimin në Facebook e quajti taktikë të kryeministrit për grabitje të votave.

“Mashtrues tipik. Poston në Twitter në anglisht për t’i mashtruar votuesit e tij pro-LGBT por nuk e poston të njëjtën në Facebook në shqip për t’i mashtruar votuesit e tij anti-LGBT. D.m.th ky nuk ka parime, ka vetëm taktika për grabitje votash. Mashtrues tipik”, shkruan Mustafa.

 

 

Të ngjashme

105,454FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit