2.7 C
New York
Thursday, February 22, 2024

Buy now

Mushkolaj i ashpër me Përparim Ramën: Një kotësinë dhe dështak!

Analisti politik, Imer Mushkolaj e ka quajtur dështak kryetarin e Prishtinës, Përparim Ramën.

Mushkolaj thotë se Rama në një intervistë dhënë për media, “asnjë përgjegjesi për dështimet e tij nuk i mori me vete”.

“E ngova pak Perparimin në një intervistë. Asnjë përgjësi për dështimet nuk e mori mbi vete. Sipas tij ai është i pastër, krejt fajet i kanë të tjerët. Plot fraza të thata, të zbukuruara me fjalë anglisht. Hiç ma shumë se një kotësinë, një dështak. Edhe dështak, edhe krenar.”, shkroi Mushkolaj në Facebook.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit