11.2 C
New York
Wednesday, February 28, 2024

Buy now

Muriqi e kujton kohën kur nënshkroi për herë të parë me Mallorcan

Vedat Muriqi është ambientuar mjaft mirë në Mallorca.

Sulmuesi kosovar është rikthyer nga lëndimi dhe ka nisur të marrë minutat në fushën e blertë.

Sot dy vite, Muriqi ishte huazuar te Mallorca nga Lazio.

E ylli kosovar e ka kujtuar këtë moment.

“Dita kur gjithçka filloi”, shkroi Muriqi në profilin e tij në Twitter.

 

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit