4.6 C
New York
Tuesday, December 5, 2023

Buy now

Mozzik nuk i del e keqja me Karim Adeyemin, “thumbon” me postimin e fundit!

Mozzik duket se është kthyer në një “fans” të Bayern Munich. Ndërkohë Karim Adeyemi luan si sulmues për “Borussia Dortmund”, që është skuandra kundërshtare më e madhe e Bayern në Bundesliga.

Pak ditë pasi Loredana zyrtarizoi lidhjen me 21-vjeçarin, Mozzik u shfaq në mediat sociale me fanellën e Bayern.

Së fundmi Bayern fitoi “klasiken” gjermane kundër Borusia Dortmund me rezultatin 4-0. Dhe Mozzik nuk e fshehu dot gëzimin.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit