29.8 C
New York
Wednesday, June 19, 2024

Buy now

Motta zyrtarizohet te Juvja javën tjetër

- Advertisement -

Thiago Motta do të zyrtarizohet si trajner i Juventusit javën tjetër, ka njoftuar gazetari Fabrizio Romano.

“Nuk ka telashe, nuk ka ndryshime. Është kryer gjithçka, dhe kontrata deri më qershor 2027 do të finalizohet javën e ardhshme”, ka shkruar Romano në X.

“Motta tashmë po planifikon për lëvizjet e Juventusit, [Michele] Di Gregorio dhe [Teun] Koopmeiners”.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit