8.2 C
New York
Friday, April 19, 2024

Buy now

Motrat Kabashi të lumtura si asnjëherë, kjo është arsyeja

- Advertisement -

Arta dhe Ana janë dyshja më e komentuar e momentit në media rozë.

Marrëdhënia e tyre është tejet e afërt dhe e ngushtë.

Dyshja sot ishin pjesë e një emisioni si dy “aktore”, e kjo si duket i bëri shumë të lumtura ato si një emocion i ri.

Gjithashtu Arta në postimin e fundit që ka bërë ka shkruar: “Kjo ishte hera ime e pare qe tentova te aktroj , uroj t’kete dal dicka “

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit