22.6 C
New York
Monday, May 20, 2024

Buy now

“Mos u dorëzo”, po vjen nga Stresi

- Advertisement -

Reperi i njohur dhe fituesi i edicionit të parë të Big Brother VIP Kosova, Stresi po vjen me një këngë të re.

Këtë e ka bërë të ditur ai përmes Instagramit, duke thënë se të shtunën publikohet kënga e re.

“Të shtunën del kënga “Mos u dorëzo”, është shprehur Stresi, duke thënë se dëshiron që të gjithë ta dëgjojnë këtë këngë.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit