16 C
New York
Thursday, May 30, 2024

Buy now

“Mos i besoni Instagramit” – Flasin Lumbardhi dhe Kaderi, tregojnë se a janë bashkë apo janë ndarë

- Advertisement -

Dyshja e përfolur masivisht, Lumi dhe Kader ishin të pranishëm në eventin e “Maison de Parfum”.

Ish-çifti për Prive u deklaruan, duke treguar më në detaje se çfarë ka ndodhur.

Kader tha se nuk ndihet aspak keq që gjendet në të njëjtin vend me Lumin, duke bërë thirrje që të mos e besojnë Instagramin.

“Në rregull është nuk është që me pengon, vendi është për krejt edhe për mua edhe për X persona. Unë thom që mos i besoni instagramin se është veç foto që i qesim më u dok sa ma mirë”.
Në anën tjetër, Lumi pohoi se ishte Kader ajo që ka kërkuar hapësirë.

“Jam t’u dok mirë dhe t’u ni mirë. Siç e keni dëgju edhe ju, nuk muj me dhanë deklaratë të sigurt, jeta është qysh është, qatë person e respektoj shumë. Jam t’u fokusu në punë pasi që ajo ka kërkuar hapësirë. Pasi që ma ka hek followin s’jemi pa më, nuk thashë që jemi nda”, tha Lumi.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit