30.1 C
New York
Saturday, June 22, 2024

Buy now

Morena Taraku “ia vë flakën” rrjetit me fotot e fundit

- Advertisement -

Morena Taraku është njëra ndër shqiptaret me më influencë në vendin tonë.

Nga pushimet luksoze, e veshjet e saj magjepsëse ajo komentohet sa lartë e poshtë.

E me fotot e fundit që kjo e fundit ka publikuar, edhe pse shihet shumë e thjeshtë në pamje, ajo e mori vëmendjen përsëri.

Mund të jetë një imazh i 2 persona

Mund të jetë një imazh i 2 persona

Mund të jetë një imazh i 1 person dhe telefon

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit