21.3 C
New York
Monday, May 27, 2024

Buy now

Morena, si zakonisht shkëlqen në çdo dalje të saj

- Advertisement -

Morena Taraku është shfaqur me stil në njërën prej daljeve të saj të zakonshme

Bukuroshja kosovare, e cila e kaloi festat e fundvitit në metropolin turk Stamboll, kësaj radhe ka zgjedhur për t’u shfaqur stilin e saj.

E veshur me xhinse dhe me një bluzë të shkurtër që tregon belin e saj si dhe një xhaketë të lëkurës dhe një grim të lehtë, e shfaq bukuroshen kosovare me stil edhe në daljet e saj të thjeshta.

Kujtojmë se Morena ishte aktive gjatë tërë ditëve të ndërrimit të motmotëve, duke postuar foto për fansat e saj në Instagram. 

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit