11.2 C
New York
Wednesday, February 28, 2024

Buy now

Monika Salihu dhe Remzie Osmani sërish në bashkëpunim, rikrijojnë këngën “Shko” (Video)

Pak ditë më parë, Monika Salihu dhe Remzie Osmani publikuan bashkëpunimin e tyre të parë.

Kënga titullohej “Çika e nanës vet” e cila u shoqërua edhe me videoklip.

Por, kjo nuk është e gjitha nga dyshja artistike sepse ato kanë gati edhe një tjetër projekt.

Kënga “Shko” vjen si rikrijim nga dy artistet në një bashkëpunim.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit