28.9 C
New York
Thursday, June 13, 2024

Buy now

Momentet më të nxehta të aktores së njohur në ekran, nga skenat e seksit deri te… (Foto)

- Advertisement -

Liz Hurley është e njohur për rolet e saj të shumta të aktrimit, duke përfshirë në Austin Powers, Gossip Girl dhe The Royals.

Aktorja dhe modelja, 59-vjeçare, shquhet edhe për pamjen e saj të bukur. Shumë fansa të yllit nxehen “nën jakë” teksa ajo tregon gjithçka që mund të bëjë në kamera.

Duket se gjatë karrierës së saj, ajo ka qenë në gjendje të shfaqë me të vërtetë biletat e saj të aktrimit, duke u bërë e “egër” dhe e turpshme në disa raste në projektet e saj të aktrimit.

Disa prej tyre i kanë lënë fansat të dëshirojnë për më shumë, ndërsa të tjerët kanë mbetur krejtësisht të tronditur dhe të neveritur. Siç ndodh në karrierën e çdo aktori, puthja e yjeve është një pjesë e rregullt e punës.

Por, ndërsa aktorja mund ta ketë ngërthyer Hugh Grant pasi e takoi për herë të parë në xhirimet e një filmi spanjoll, ajo zbuloi se puthja e saj më e mirë ndonjëherë ishte me një tjetër legjendë të Hollivudit.

Duke biseduar me prezantuesin e emisionit të bisedës në orët e vona të natës, Andy Cohen në vitin 2019, një telefonues e pyeti se cilat ishin puthjet e saj më të mira dhe më të këqija në ekran. Pas një momenti të shpejtë për të menduar për këtë, ajo shpejt u kundërpërgjigj dhe tha ylli i Magic Mike, Matthew McConaughey.

“Ishte në një film të quajtur EDtv, i cili ishte nga Ron Howard. Ne bëmë shumë puthje në të” tha ajo. Gjithashtu mori rolin e një aktoreje të famshme që kërkon të çojë më tej karrierën e saj me personazhin e McConaughey.

Një nga Liz’s Shfaqjet më të njohura televizive janë komedia satirike The Royals, e cila portretizon jetën “reale” të një versioni të trilluar të Familjes Mbretërore. Duke marrë rolin e Mbretëreshës Helena, Liz e solli shfaqjen në një vend të turpshëm pasi u pa duke e vazhduar me truprojën e saj.

Në skenën me avull e cila u transmetua në vitin 2015, mbretëresha Helena shihet duke joshur sigurinë e saj përpara se t’i kërkojë atij të kryejë një akt seksual ndaj saj diçka që ai nuk e ka problem ta bëjë. Skena kishte një dridhje të shtuar teksa ajo e nisi prapësinë me rreshtin gazmor: “A e njihni shprehjen “Me kënaqësinë e Madhërisë së saj?”

Skena kishte shikues në të dy anët e Atlantikut me qepje, ndërsa të tjerët e quajtën skenën si “fyese” për mbretërit e vërtetë. Liz, megjithatë, iu kundërpërgjigj kritikave, duke thënë: “Ndihet shumë mirë të jesh mbretëreshë.” Gjërat u bënë mjaft të turbullta për Liz-in teksa ajo u filmua duke bërë një seancë të përgjakshme me një të dashur lezbike për një film të ri në shkurt të këtij viti. Ajo që i bëri gjërat të sikletshme ishte se e gjithë skena u drejtua nga djali i saj Damien.

Aktorja u qëllua duke u ulur dhe ndotur me aktoren Pear Chiravara në disa skena rrëqethëse që përbënin pjesë të thrillerit të Damien, Strictly Confidential. Të dyja aktoret nuk patën asnjë problem për ta përballuar atë, pasi çifti u bë jashtëzakonisht fizik me Hurley-n, me Damien-in që i kapte pamjet e saj të kënaqësisë në momentin e egër.

Pas transmetimit të skenave, shikuesit ishin të dy në krahë dhe të nxehtë nën jakë në zhurmën e xhirimeve. Megjithatë, kjo nuk ishte aq problematike për Liz-in, e cila tha se “njerëzit po bëjnë shumë bujë” rreth polemikave, duke shtuar: “Unë mendoj se ka shumë faktorë që e bëjnë atë një skenë veçanërisht interesante për njerëzit.”

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit