1.2 C
New York
Thursday, December 7, 2023

Buy now

Momente të bukura mes Einxhelit dhe Sarah Berishës

Einxhel Shkira dhe Sarah Berisha njohjen e tyre e filluan në ‘Big Brother VIP Albania’ ku hynën në të njëjtën natë.

Dy moderatoret po e shijojnë romancën e tyre me djemtë nga Prishtina, ato janë këto ditë në Kosovë ku po shijojnë momente së bashku.

Einxheli dhe Dj Dagz janë berë prindër para disa muajsh.

Einxheli dhe Sarah aktualisht nuk janë prezente në ndonjë televizion, por në mediat sociale janë shumë afër ndjekësve.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit