6 C
New York
Thursday, February 29, 2024

Buy now

Modriqi: Bellinghami i jashtëzakonshëm, ne jemi të gjithë të lumtur me të

Luka Modriq ka thurur lavde për Jude Bellinghamin, i cili realizoi dy gola për Real Madridin ndaj Barcelonës në pasditen e së shtunës.

Modriqi theksoi se Bellinghami është përshtatur shumë shpejt në “Santiago Bernabeu”.

“Po më duket që Jude Bellingham ka qenë këtë për një kohë të gjatë, jo vetëm për tre muaj”.

“Ne jemi të gjithë të lumtur me të. Nuk është rastësi që ai është adaptuar aq mirë. Ai është një djalë i mirë, ka një talent të madh dhe është duke e shfaqur çdo ditë. Urime për të”.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit