1.1 C
New York
Wednesday, November 29, 2023

Buy now

Modelja e famshme i thotë “Po” propozimit për martesë

Belén Rodriguez dhe Elio Lorenzoni e jetuan dashurinë për disa muaj në privatësi të plotë, ndërsa për ditëlindjen e tij, Rodriguez vendosi ta urojë edhe publikisht: Por tani një tjetër moment ka marrë vëmendjen.

Një foto me unazën në gisht, tregoi se Belén Rodriguez dhe Elio Lorenzoni, sapo kanë hedhur një hap tjetër në romancën e tyre.

Me dorën e fotografuar me unazën në gisht, Belen shkruan “Po” pas këtij imazhi, duke lënë të kuptohet se ka pasur një propozim për martesë.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit