26.7 C
New York
Friday, June 14, 2024

Buy now

Modelja e famshme e papërmbajtshme, provokon me fotot “topless”

- Advertisement -

Ajo është një nga modelet më të ndjekura dhe më të komentuara në rrjetet sociale. Është fjala për Demi Rose, e cila herë pas here provokon 19.6 milionë ndjekësit e saj në “Instagram”.

Modelja e kolme nuk e ka aspak problem që në profilin e saj në “Instagram” të ekspozojë format e saj trupore.

Rose ndan me fansat e saj foto e video mjaft seksi dhe provokuese, të cilat menjëherë marrin mijëra pëlqime dhe komente.

Së fundi, Demi i ka lënë të gjithë gojëhapur, ndërsa ka pozuar “topless”. E sigurisht se postimi i saj ka marrë komplimente pafund, ku ndjekësit i kujtojnë asaj sa e bukur dhe çfarë formash trupore ka.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit