14.5 C
New York
Saturday, September 23, 2023

Buy now

Modelet që po thyejnë mitin në industrinë e modës (Foto)

Vitet e fundit, industria e modës ka bërë përpjekje drejt gjithëpërfshirjes, por nevojitet më shumë progres.

Sot, ne jemi dëshmitarë të një ndryshimi pozitiv teksa po përkrahen modele me kushte, tipe trupore dhe prejardhje të ndryshme.

Gratë e jashtëzakonshme në këtë artikull kanë hapur pa frikë shtigjet e tyre, duke kontribuar në një botë më gjithëpërfshirëse të modës, një individ në një kohë.

Marsha Elle

Marsha Elle
Mara Martin

mara martin 
Diandra Forrest

diandra forrest 
Lyn Slater

lyn slater 
Lauren Wasser

lauren wasser 
Shahad Salman

shahad salman
Jillian Mercado

jillian mercado 

Të ngjashme

107,454FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit