31.2 C
New York
Friday, June 21, 2024

Buy now

MINT shpall konkurs për pranimin e 21 inspektorëve

- Advertisement -

Ministria e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë shpall konkurs për pranimin e 21 inspektorëve të rinj.

Shpalljen e ka publikuar ministria në profilin e saj në Facebook, në linkun më poshtë mund të informoheni për detajet.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit