24.2 C
New York
Sunday, June 23, 2024

Buy now

Ministri Balla përgëzon policinë e Shqipërisë për operacionet e fundit

- Advertisement -

Ministri i Brendshëm i Shqiprisë, Taulant Balla ka përgëzuar policinë e Shqipërisë për operacionet e fundit.

Ai ka thënë se rritja e besimit të qytetarëve tek Policia e Shtetit lidhet ngushtësisht me reagimin në kohë mbi ankesat apo thirrjet për ndihmë të qytetarëve.

“Rritja e besimit të qytetarëve tek Policia e Shtetit lidhet ngushtësisht me reagimin në kohë mbi ankesat apo thirrjet për ndihmë të qytetarëve, parandalimin e përshkallëzimit të konflikteve me armë zjarri, goditjen e armëmbajtjes pa leje dhe të kultivimit/shpërndarjes së lëndëve narkotike, etj. Përgëzime Policisë së Shtetit Durrës, Elbasan, Tiranë e Vlorë dhe Policisë Kufitare në Kakavije, Muriqan e Qafë Prush, për operacionet e fundit”, ka shkruar Balla në Facebook

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit