1.1 C
New York
Wednesday, November 29, 2023

Buy now

Mihrija dhe Lola shkëlqejnë me veshje tradicionale

Mihrije Braha dhe Lola, së fundmi shfaqen në veshje tradicionale.

Dy motrat morën komente shumë pozitivë në rrejte sociale.

Me fustane të bardha dhe dallamë unike, ato po sjellin një projekt për ndjekësit e tyre.

Mihrija dhe Lola duken shumë të lumtura me këtë veshje, shkruan “Kosovarja”.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit