11.2 C
New York
Wednesday, February 28, 2024

Buy now

Miftaraj rikthen pyetjen “milionëshe” për Qeverinë: A e keni gati padinë për gjenocid?

Drejtori i IKD-së Ehat Miftaraj ka “ngacmuar” pak Qeverinë, duke ua rikthyer pyetjen “A e keni gati padinë për gjenocid dhe dëme të luftës kundër Serbisë?”.

Miftaraj ka qenë vazhdimisht kritik ndaj këtij premtimi elektoral të partisë në pushtet, madje duke dhënë argumentet e tij e të Institutit se si dhe përse një gjë e tillë s’mund të ndodhë.

Postimi i plotë:

Nje pyetje per juristat dhe ekonomistat e LVV (kjo nuk vlen per Hekuran kontabilistin se nuk merr vesh ne drejtesi, ekonomi apo financa)?

A e keni gati Padine per Gjenocid dhe deme te luftes kunder Serbise?

Nese keni harruar, po ua perkujtoj se deri ne mars 2025 e keni ne plan program te qeverise per te permbushur kete premtim elektoral.

Respekte

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit