-1.4 C
New York
Wednesday, February 21, 2024

Buy now

Messi punët “kërrsh” me bashkëshorten, mediat argjentinase zbulojnë skandalin

Siç bëhet e ditur nga mediat spanjolle, martesa e Lionel Messi me gruan e tij, Antonella është në krizë, pasi që ajo e zbuloi për çështjen e tradhtisë.

Thuhet se Messi e ka tradhtuar nënën e tre fëmijëve të tij me gazetaren, Sofia Martinez, e cila e ndjek në rrjetet sociale superyllin argjentinas.

Sidoqoftë, Martinez foli dhe më në fund theu heshtjen duke komentuar akuzat për një lidhje të mundshme me Messin.

“Jo, asgjë nuk është e vërtetë. Leo i trajton të gjithë gazetarët shumë mirë, ata të cilët janë të mirë me të. Sepse ai i do ata. Dallimi i vetëm me mua është se unë jam femër, kështu që këto gjëra mund të ndodhi”, tha Martinez për “Pure People”.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit