1.3 C
New York
Thursday, February 22, 2024

Buy now

Messi infektohet me koronavirus

Lionel Messi ka rezultuar pozitiv me koronavirus.

Lajmi është konfirmuar nga vet klubi francez, Paris Saint-Germain përmes një komunikate për media

Përveç Messit, pozitivë rezultuan edhe Juan Bernat, Sergio Rico dhe Nathan Bitumazala

“4 lojtarët pozitivë për Covid-19 janë Leo Messi , Juan Bernat , Sergio Rico dhe Nathan Bitumazala . Ata aktualisht respektojnë izolimin dhe i nënshtrohen protokollit të duhur shëndetësor”, thuhej ndër tjera në njoftim.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit