-0.4 C
New York
Thursday, February 29, 2024

Buy now

Mësohet data e ballafaqimit të Florian Markut me Chris Congon

Boksieri Florian Marku do të ballafaqohet me Chris Congon më 31 mars në sallën “O2 Arena” në Londër.

“Kane kaluar dy vjet e gjysem që nga ndeshja ime e fundit në Londër. Mezi pres të rikthehem dhe tju jap mundësinë të gjithve te shijojne nje ndeshje te bukur Live e cila do te transmetohet dhe ne Sky Sports per ata qe nuk do kene mundesine ta ndjekin Live”.

Marku bëri të ditur se biletat dalin ne shitje javes tjeter.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit