31.7 C
New York
Tuesday, June 25, 2024

Buy now

Mësohet arsyeja e ardhjes së Adeyemit në Kosovë

- Advertisement -

Ardhja e futbollistit Karim Adeyem në Kosovë bëri bujë të madhe.

Deri tani nuk dihej arsyeja e saktë e ardhjes së tij në Kosovë, bashkë me reperin Noizy. Ata kanë ardhur me partnerët për pushime.

Gazetari Arlind Sadiku shkroi se grupi do të kalojë pushime bashkë dhe planifikojë që për 4 javë të jenë në Kosovë, Shqipëri e Greqi.

Postimi i plotë më poshtë:

Karim Adeyemi, Emre Can, Loredana, Noisy erdhën së bashku me partnerët dje në Kosovë për pushime

Grupi do të kalojë pushime së bashku dhe planifikojë të qëndrojë 4 javë në Kosovë ,Shqipëri , Greqi”

 

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit