27.3 C
New York
Monday, July 15, 2024

Buy now

Meridiani: Nëse e fitoj unë Big Brother, 100 mijë euro shkojnë për fëmijët autik

- Advertisement -

Sonte të gjithë banorët do të deklarohen nëse duan të vazhdojnë garën në datën e re të finales me 18 shkurt.

Meridiani ka deklaruar se ka vendosur të vazhdojë garën në Big Brother për një arsyje shumë të fortë.

Pas Monikës, edhe Meridiani premton se nëse fiton Big Brother do të gjitha paratë do ti dhurojë për bamirësi.

“70 përqind të shumës do të shkojnë për fëmijët autik, ndërsa përqindja tjetër do të ndahet për fëmijët që nuk kanë festuar kurrë ditëlindjen dhe për emisionin “Dua të të bëj të lumtur”, ka deklaruar ai.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit