15.7 C
New York
Tuesday, May 21, 2024

Buy now

Melinda Ademi zbulon datën e publikimit të këngës “Kiss me”

- Advertisement -

Këngëtarja e njohur, Melinda Ademi së shpejti do të publikojë këngën e re.

Melinda përmes një postimi në Instagram ka zbuluar datën dhe orën e publikimit të këngës.

Ajo ka bërë të ditur se kënga do të dalë më 20 maj në orën 18:00.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit