14.6 C
New York
Wednesday, April 24, 2024

Buy now

Meghan Fox tregon se Machine Gun Kelly ishte prekur kur e kishte kuptuar që ajo i kushtoi poezi

- Advertisement -

Aktorja Megan Fox ka thënë se poezia të cilën i ka kushtuar të fejuarit të saj, Machine Gun Kelly, në librin e saj të fundit ka ndikuar në marrëdhënien e tyre.

Gjatë paraqitjes së Fox në podcastin “Call Her Daddy”, 37-vjeçarja tha se disa nga poezitë e saj të përfshira në “Pretty Boys Are Poisonous”, botuar në nëntor, kanë të bëjnë qartazi me muzikantin.

Fox ka thënë se nuk ka deklaruar asgjë që nuk ndjen dhe nuk është për të fejuarin e saj.

“Natyrisht, atë do të duhej ta pyesja, por nuk ishte e lehtë, dhe unë mendoj se ai me të vërtetë ishte nervoz dhe i merakosur”, ka thënë Fox.

“Disa nga poezit janë për të dhe janë të egra”, ka thënë Fox, shkruan People.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit