16.2 C
New York
Thursday, May 30, 2024

Buy now

Mega-ofertë, festo Bajramin në Shëngjin, dy mëngjese, dy darka, me pak pare

- Advertisement -

𝐌𝐄𝐆𝐀 𝐎𝐅𝐄𝐑𝐓𝐄 : Festo Bajramin në Rafaelo Comfort & SPA (Shëngjin) 3 ditë €79 personi, vetëm me SHARR TRAVEL.

3 Ditë €79, Nisja më 12 Prill – 14 Prill 2024

Në çmim përfshihet:

• Transportin me autobus komod të Sharr Travel

• Akomodimin në Hotel Comfort  & SPA 4* (Shengjin)

• 2 mëngjese dhe 2 darka

• Shfrytëzimi i qendrës SPA (Pishinë e brendshme)

• Early Check In / Late Check Out

• Shërbimet e pijeve me rastin e udhëtimit

Vizitohet: #Shëngjin, #Lezhë, #Shkodër

Nisjet organizohen nga të gjitha qytetet e Kosovës

• Nisja nga Prishtina në 06:30 (te stacioni)

• Nisja nga Theranda në 07:15 (te stacioni)

• Nisja nga Prizreni në 07:30 (te stacioni)

• Nisja nga Gjakova në 07:00 (te stacioni)

• Nisja nga Peja në 06:30 (te stacioni)

• Nisja nga Gjilani në 05:00 (te stacioni)

• Nisja nga Ferizaji në 05:50 (te Hib Petrol)

• Nisja nga Mitrovica në 05:30 (te stacioni)

• Nisja nga Malisheva në 06:50 (autostradë)

• Nisja nga Komorani në 06:45 (te kryqi)

AGJENDA

Dita 1: Pas grumbullimit të udhëtarëve nga qytetet përkatëse, vazhimi i rrugës, pushim gjatë rrugës në autostradë.  Akomodimi në Rafaelo Comfort & SPA, ku gjithçka është gati për të shijuar ajrin e pastër me pamje nga deti Adriatik. Darka në Hotel. Pastaj relaksim dhe fjetje

Dita 2 : Mengjesi në Hotel. Kaloni një fundjavë të këndshme, romantike ose familjare dhe shijoni ushqimet e shijshme dhe relaksohuni duke shfrytëzuar hapësirat e brendshme SPA (Pishinë e brendshme). Darka ne Hotel,  Pastaj relaksim dhe fjetje.

Dita 3 : Mëngjesi në hotel. Late Check-out 14:00 ora. Kohe e lire per shetitje individuale per relaks apo kafe, shetitje. Nisja per Kosove ne ora 18:00. Vazhdimi i. Arritja rreth ores 22:00.

Dokumentet e nevojshme per udhëtim: Pasaporta ose leternjoftimi biometrik

Për rezervime kontaktoni në:

044/610015 & 044542029 (Whatsapp)

Prishtinë, Bulevardi Bill Klinton 038 610 015

Prizren, përballë stacionit të autobusëve, 029/224016

Therandë, mbrapa stacionit të autobusëve

 

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit