28.9 C
New York
Thursday, June 13, 2024

Buy now

Më të afërt se kurrë, Tuna dhe Cozman ndezin rrjetin me këtë video

- Advertisement -

Tuna dhe Cozman së fundmi kanë performuar në një koncert ku ishin bashkë të ftuar.

Ndonëse asnjëri nuk e ka konfirmuar ribashkimin mes tyre, në pamjet që po qarkullojnë ato shihen mjaft të afërt së bashku.

Ato madje herë pas here kanë patur edhe kontakt fizik së bashku teksa performonin, duke nxitur dyshime mbi raportin që kanë.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit