22.9 C
New York
Thursday, July 18, 2024

Buy now

“Me një senduiç në dorë duke pritur aeroporteve…”, postimi qesharak i kryediplomatit të Maqedonisë së Veriut

- Advertisement -

Sipas Osmanit kjo është jeta e një ministri të jashtëm.

Kështu me këtë senduiç në dorë, Osmani njoftoi se gjatë ditës do të lobojë për një të ardhme më të mirë për qytetarët e vendit të tij.

Jeta e një ministri të jashtëm, në 5 të mëngjesit me veshje pune, me një senduiç në dorë duke pritur aeroporteve ( tani në Vjenë) për në destinacionin e rradhës dhe takimet e ditës për të bër një lobim më tepër për një të ardhme më të mirë të njerëzve. I privilegjuar të kem besimin tuaj“, ka shkruar Osmani në Facebook.

 

LEXO

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit