7.2 C
New York
Friday, December 1, 2023

Buy now

Me ketë ndryshim në pamje nuk do e njihni Teuta Selimin

Këngëtarja e njohur Teuta Selimi është e angazhuar duke punuar për projektin e ri të quajtur “U reshtem” qe do publikoj shumë shpejt.

Ajo ka publikuar një ‘Instastory’ ku duket krejt ndryshe në pamje.

Nga kjo ndjekësit kanë aluduar se ajo ka bërë mollëzat dhe buzët.

Kur jemi të Teuta gjithmonë na vine në mendje baladat e saj qe ka krijuar para disa vitesh, por dëgjohen edhe sot.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit