9.3 C
New York
Saturday, April 13, 2024

Buy now

Me foton e ëmbël, Adisi zgjodhi ta urojë në këtë mënyrë Fifin për ditëlindje

- Advertisement -

Në shtëpinë e Fifit sot ka festë! Artistja feston ditëlindjen dhe besojmë se ky vit e ka gjetur më të realizuar se kurr më parë. Kjo pasi Fifi është tanimë nënë.

Urimet e përzemërta për të kanë qenë të shumta nga miq, kolegë, familjarë e fansa por siç pritej njëri bëk diferencën.

Partneri i saj, Adis Patushi, teksa ka shpërndarë foton e ëmbël familjare, ka shkruar shkurt disa fjalë zemre.

“Faleminderit që ma kënaqe jetën. Të du! Edhe 100.”- shkruan ai.

Me foton e ëmbël, Adisi zgjodhi ta urojë në këtë

Gëzuar ditëlindjen Fif!❤️

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit