16.2 C
New York
Thursday, May 30, 2024

Buy now

Mbi 1 mijë e 700 gjoba trafiku në 24 orët e fundit në Kosovë

- Advertisement -

1 mijë e 719 gjoba trafiku janë shqiptuar në 24 orët e fundit në vendin tonë.

Gjatë kësaj periudhe kanë ndodhur 23 aksidente me të lënduar dhe 33 me dëme materiale, përcjell Klankosova.tv.

Në 24 orët e fundit janë arrestuar 24 persona dhe 20 janë dërguar në mbajtje.

Gjoba

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit