33 C
New York
Thursday, June 20, 2024

Buy now

Mbappe kërkon sabër, thotë se edhe disa ditë zbulohet kapitulli i tij i ri

- Advertisement -

Kylian Mbappe ka thënë se brenda disa ditëve do të zbulohet klubi i i tij i ri.

“Edhe disa ditë, dhe më pas do të nënshkruajë për klubin tim të ardhshëm”, ka deklaruar Mbappe.

“Thjesht duhet të kemi durim për disa ditë dhe më pas do të bëhet zyrtare, mezi pres të fillojë kapitullin e ri”.

Ndryshe, sipas raportimeve Mbappe do të nënshkruajë për Real Madridin si lojtar i lirë, pas largimit nga Paris Saint-Germaini.

Këtë herë si duket sulmuesi francez do të zbarkojë në “Santiago Bernabeu”.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit