30.1 C
New York
Saturday, June 22, 2024

Buy now

Mbappe blen shtëpi 15 milionë stërlina në Madrid

- Advertisement -

Sipas gazetës së njohur spanjolle “La Razon”, Kylain Mbappe është bërë pronar i një vile të madhe në Madrid, e cila i ka kushtuar yllit francez plot 15 milionë stërlina.

Sipas të përditshmes Mbape do të qëndrojë në njërën prej zonave më të mira të Madridit siç është La Moraleja.

Po në këtë zonë kanë jetuar edhe Devid Beckham dhe Sergio Ramos ndërsa pronë ka ende edhe Riçard Gir. /rtsh/

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit