33 C
New York
Thursday, June 20, 2024

Buy now

Matthew McConaughey thotë se atësia e bëri aktor më të mirë

- Advertisement -

Matthew McConaughey ka treguar se si të qenit baba ka ndikuar në karrierën e tij.

Aktori 54-vjeçar ka tre fëmijë me gruan e tij Camila Alves, transmeton Klankosova.tv.

Së fundmi, ai ka shpjeguar se atësia e ka bërë atë një aktor më të mirë.

“Fëmijët më kanë bërë artist dhe aktor më të mirë, sepse ata i shohin gjërat për herë të parë gjatë gjithë kohës. Pyetjet e tyre janë të pafajshme”, tha ai.

Ylli përshkroi se si natyra e projekteve të tij e bëri atë të bëhej krijues rreth fëmijëve të tij.

“Më duhej të bëhesha një tregimtar më i mirë për t’u treguar fëmijëve të mi për një djalë të mirë, një djalë të keq dhe një përbindësh në këtë, për t’u treguar atyre shëmbëlltyrën e historisë në të cilën isha”, u shpreh tutje aktori.

Matthew shpjegoi se ai përfundimisht kuptoi se nuk kishte punuar kurrë në një film apo shfaqje televizive që ishte e përshtatshme për fëmijët.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit