12.2 C
New York
Sunday, June 4, 2023

Buy now

Martohen Dafina Zeqiri dhe DJ Geek?

Këngëtarja e mirënjohur, Dafina Zeqiri, sot është bërë nuse.

Përmes disa fotografive në Instagram ajo ka pozuar në vello të bardhë.

“Gjërat më të mira ndodhin papritur”, ka qenë mbishkrimi i artistes që ngjalli aludimin se mos çifti Dafina dhe Dj Geek janë martuar.

Kujtojmë, se dyshja kanë vite që janë në lidhje romantike teksa nuk kanë dhënë asnjëherë detaje për hapa më serioz në jetën e tyre.

 

Të ngjashme

105,454FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit