0.2 C
New York
Thursday, December 7, 2023

Buy now

Mariah Carey zbulon arsyen pse ka shtatë vite që nuk drejton makinën

Mariah Carey ka qenë në sediljen e shoferit për shumë vite. Gjatë paraqitjes së saj në shfaqjen e Jennifer Hudson, ylli 54-vjeçar tha se nuk ka vozitur për shtatë vjet. Megjithatë, ajo ka sqaruar se kjo nuk është për shkak të sjelljes së divave.

“Unë nuk kam një patentë sepse e lashë të skadojë,” i shpjegoi ajo Jennifer Hudson. “Unë kisha patentë shoferi. Por më pas u largova nga vendi ku jetoja, nuk e rinovova sepse shkova në një qytet të zhurmsh”, theksoi ajo.

Ndërsa shtoi: “Dhe më pas, kur doja të dilja, më thanë se më ka skaduar patenta. Përfundoi shtatë vjet më parë. Kështu që do të më duhet të bëj sërish provimin”.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit