29.8 C
New York
Tuesday, June 18, 2024

Buy now

Manushi publikon foto me Erjolën, ja çfarë epiteti i jep

- Advertisement -

Manushi dhe Erjola gëzojnë një raport shoqëror mjaftë të mirë, ndonëse kanë punuar për shumë vite bashkë.

Ky i fundit para pak minutave ka postuar një foto në Instagram me ish banoren dhe ka shkruar: “Diva midis nesh”.

Dyshja duket në super form, dhe të afërt me njëri-tjetrin.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit