22.9 C
New York
Thursday, July 18, 2024

Buy now

Mamaja shurdhmemece i bën surprizë Florjanës në studio

- Advertisement -

Florjana është konkurentja e fundit që hyri në Përputhen 3.

Ajo ka prekur të gjithë studion kur javë më parë ka treguar për historinë e prindërve të saj.

Florjana pati treguar se prindërit e saj janë shurdhëmemec dhe nuk iu ka ndëgjuar asnjëherë zërin e tyre.

E gjatë Për’puthen Prime këtë fillim vit ajo është surprizuar nga nëna e saj.

Studio shpërtheu në lot dhe e gjithë skena ishte prekëse dhe emocionuse.

Madje edhe moderatorja e programit Bora, u prekë shumë nga situata.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit