24.8 C
New York
Friday, May 24, 2024

Buy now

Majko për urën e Kukësit: Një ngjarje ekonomike dhe lidhje mes Shqipërisë e Kosovës

- Advertisement -

Deputeti i Partisë Socialiste të Shqipërisë, Pandeli Majko, ka publikuar fotografi nga ndërimi i urës në Kukës.

Majko ka thënë se investimi është prej 30 milionë euro dhe tregon një ngjarje ekonomike për zonën dhe lidhjen e Shqipërisë me Kosovën.

Mirëmëngjes… Filloi vendosja (me rrëshkitje) e urës së madhe të Kukësit! Investimi prej 30 milionë dollarë e bën atë një ngjarje ekonomike për zonën dhe lidhjen e Shqipërisë me Kosovën!” – ka shkruar ai.

Statusi:

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit