14.5 C
New York
Saturday, September 23, 2023

Buy now

Majk shpërthen i revoltuar, i thotë të gjitha

Rep-artisti i njohur Majk në story është shprehur i revoltuar.

Ai ka shkruar “Njerëz me ego me të madhe se veprat…”.

Mesa duket reperin po e shqetëson diçka dhe andaj ka reaguar kështu.

Artisti ka reaguar edhe shume herë për gjera të ndryshme por asnjëherë i revoltuar ne këtë mënyre, se çka ka ndodh e din vetëm ai.

Të ngjashme

107,454FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit