31.7 C
New York
Tuesday, June 25, 2024

Buy now

Lushtaku: Pse Milani dhe të tjerët shpëtuan të gjallë me 24 shtator?

- Advertisement -

Deputeti i PDK-së, Mergim Lushtaku, ka shpërndarë fotografi nga biseda e kryeorganzatorit të sulmit në Bansjkë, Milan Radojçiq, me shefen e deputetes së VV-së Kusari-Lila, duke bërë vetëm një pyetje.

“Pse Milani dhe të tjerët shpëtuan të gjallë me 24 shtator?”

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit